Aktuální akce a novinky v nabídce

Stačí nám zanechat Váš e-mail a my Vás o tom budeme informovat.

Správné měření chodidla pro objednávku

V tomto článku se dočtete, jakým způsobem správně měřit chodidlo pro případ objednávky bot z našeho internetového obchodu. Pokud všechny instrukce dodržíte, garantujeme Vám, že obuv, kterou od nás zakoupíte Vám bude sedět už napoprvé. I kdyby Vás však někde mírně tlačila, není problém nám ji s poznámkou zaslat zpět a my obuv ochotně poupravíme dle Vašich požadavků a na naše náklady. Vše pro spokojenost zákazníka.

Aby Vám boty seděly a byly maximálně pohodlné, je potřeba změřit obě nohy. Článek je rozdělen na měření pro nízké a pro vysoké boty. Ideálně si můžete obkreslit chodila na papíru a spolu s nasledujícími parametry nám fotografii odeslat e-mailem. Měření chodidel se provádí ve stoje a obkresluje se tužkou nebo propiskou kolmo na papír. Jako pomůcka poslouží obrázky pod článkem.

Je důležité, abyste nám odeslali všechny uvedené parametry, jinak nebudeme schopni boty ušít. V případě, že něco bude chybět, budeme Vás obratom kontaktovat.

!Pokud máte ostruhy nebo jiné anomálie na chodidlách, prosíme, dejte nám vědět!

 

Měření pro nízké boty:

1. Měření chodidel musí být prováděno ve stoje. Obkreslete chodidlo a změřte nejdelší a nejširší část nohy - odfoťte obkres a přiložte ho do přilohy e-mailu.

2. Změřte obvod chodidla v oblasti prstů (od kloubu palce přes kloub malíčku).

3. Podobným spúsobem změřte obvod v oblasti nártu a prozutí. Nárt se nachází v přibližně poloviční vzdálenosti mezi kloubem palce a výčnělkem kotníku. Prozutí se měří obvodem přes patu.

4. Změřte druhé chodidlo stejným postupem.

5. Data nám zašlete na info@30letavalka.cz.

 

Měření pro vysoké boty:

Pokud máte zájem o vysoké boty, postupujte prosím podle výše uvedeného postupu a k tomu přidejte následující údaje:

1. Obvod lýtka, který se měří v jeho nejširší části.

2. Výšku lýtka změřte od zeme až po zadní část kolena. Pokud máte zájem o určitou výšku bot, prosíme, abyste ji uvedli také.

3. Pokud máte zájem o delší boty, je potřeba změřit i obvod pod kolenem a výšku od země.

4. Změřte druhou nohu stejným postupem.

5. Data nám zašlete na info@30letavalka.cz.

 

 

 

 

 

 

Ilustrace správného měření nohy

 

 

 

Obr. 1. Pomůcka pro měření obvodů.

Obr. 2. Příklad obkresu chodidla.